Липовецький районПетро ПорошенкоЖиття Вінниччини

Спадщина Вінниччини
Академія пенсіонерів (2 зустріч)

Наприкінці липня в 5 районах Вінницької області відбулася друга зустріч «Академії пенсіонерів». Цей проект був створений за ініціативи Фонду Демчака зі сприяння економічному розвитку регіону і проходить в формі зустрічі людей похилого віку з різними цікавими лекторами. На зустрічі були підняті теми, які цікавлять пенсіонерів.

На другій зустрічі «академіків» лекцію щодо правильного харчування та особливостей харчування в похилому віці читала лікар-терапевт, дієтолог та гастроентеролог Медичної мережі «Добробут» (м. Київ) Анжела Валеріївна Корень.

Лікар розповідала про принципи здорового та збалансованого харчування, про те, які продукти варто вживати, а від яких, навпаки, варто утримуватись залежно від віку та самопочуття людини.  Загалом всі учасники зустрічі, а  це понад 30 активних людей кожного району, мали гарну нагоду поспілкуватися з фахівцем, отримати відповіді на запитання, які їх давно турбують.

Зустріч «Академії пенсіонерів», яка проходила 20 липня в м. Липовець, відвідав голова Фонду Демчака зі сприяння економічному розвитку регіону Руслан Євгенович Демчак. Він був присутній на лекції, а також поспілкувався з учасниками «Академії».