Липовецький районПетро ПорошенкоЖиття Вінниччини

Спадщина Вінниччини
Безкоштовний WI-FI у м. Липовець

Незвичний подарунок всім жителям та гостям міста Липовець зробив Фонд Демчака зі сприяння економічному розвитку регіону.

 

В районі центральної площі Липовця, яка знаходиться перед будівлею суду, забезпечено безкоштовний Інтернет для жителів та гостей міста – безпарольну WI-FI точку, підключитись до якої може кожен бажаючий.

 

Безкоштовне підключення діє на території всієї оновленої центральної площі і навіть за її межами. Загалом радіус дії безкоштовного Інтернету для липівчан –100 метрів.

 

Використовуючи безкоштовну WI-FI точку, не передбачено жодних обмежень ні щодо часу перебування в мережі Інтернет, ні по кількості завантаженої інформації.

Для того, щоб скористатися цією опцією, потрібно, знаходячись в районі центральної площі, знайти і підключитися до WI-FI точки DEMCHAK. Після цього із браузера набрати будь-яку інтернет адресу – вас переадресує на вітальну сторінку авторизації, де потрібно обов'язково натиснути кнопку ВХІД. Після цієї процедури в залежності від вашого браузера або вас перекине на сторінку, на якій вас привітають з успішним підключенням, або ж одразу перекине до тієї інтернет-адреси, яку ви вводили першою після підключення до WI-FI точки. Пройшовши цю процедуру раз, вам не доведеться її повторювати протягом усього часу перебування на площі і ви можете вільно користуватися мережею Інтернет.