Липовецький районПетро ПорошенкоЖиття Вінниччини

Спадщина Вінниччини

Експортне вікно в Європу

14 квітня Рада ЄС схвалила обіцяні на початку весни односторонні торгівельні преференції у вигляді звільнення від сплати імпортного мита для українських експортерів. Україна мала б отримати їх в разі створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) з Європейським Союзом, підписання якої в рамках підписання Угоди про асоціацію було скасовано у листопаді минулого року. Але Брюссель вирішив «подарувати» їх Україні на півроку, починаючи з 23 квітня, в якості економічної допомоги.

Автор: Демчак Руслан

 

На вимогу кредитора

Україна почала трьохрічний марафон із скорочення фіскального розриву.За три дні до завершення першого кварталу Верховна Рада схвалила другий за історію незалежної України секвестр державного бюджету.

Автор: Демчак Руслан

 

Антикризовий податок

Оподаткування відсотків за депозитами – потрібно, але не сьогодні.

Автор: Демчак Руслан

 

Україна потребує ліквідації вищих спеціалізованих судів

Статистика виправдувальних вироків зі 100% по кримінальних справах в Україні становить 0,2-0,3% (згідно даних представлених на сайті Верховного Суду України), навіть при режимі Сталіна, цей показник досягав 20%! В чому феномен?

Автор: Демчак Руслан

 

Півострів на вагах економіки

Втрата Криму переклала на плечі Росії економічний тягар півострова, але водночас позбавила Україну переваг транспортування, туризму та харчової промисловості регіону.

Автор: Демчак Руслан