Липовецький районПетро ПорошенкоЖиття Вінниччини

Спадщина Вінниччини

Руслан Демчак переміг по 18 виборчому округу на Вінниччині

Станом на 28 жовтня ЦВК опрацьовано 100% протоколів по 18 виборчому округу та визначено лідера виборчих перегонів. До Верховної ради VІІІ скликання ввійшов Демчак Руслан Євгенійович,  ПАРТІЯ  «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА». Згідно даних ЦВК, за Демчака  Руслана віддали свої голоси 43 955 виборців, що становить 51.68%. Це є одним із трьох найкращих результатів по Вінницькій області по кандидатах-мажоритарниках від Блоку Петра Порошенка.  Також з високим результатом по 12 виборчому округу переміг Порошенко Олексій Петрович із 64.04%, по 11 округу переміг Домбровський Олександр Георгійович  - за нього віддали свої голоси 51.37% виборців. 

Автор: Бенцлер Юлия

 

Руслан Демчак: Дякую землякам за підтримку!

Я вдячний за кредит довіри. Ви повинні знати, що голос кожного з вас –  цінний і вирішальний. Я беру на себе відповідальність і даю вам слово, що буду робити все від мене належне для того, щоб наша країна та наша рідна Вінниччина жили краще. Жили по-новому!

Автор: Демчак Руслан

 

Руслан Демчак підписав меморандум з учасниками руху «ЧЕСНО»

Демчак Руслан, кандидат в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №18, висунутий ПАРТІЄЮ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» підписав меморандум про співпрацю з учасниками Громадського Руху ЧЕСНО. 

Автор: Бенцлер Юлия

 

Володимир Гройсман підтримує Руслана Демчака

За кілька днів, 26 жовтня, ви вирішуватимете долю нашої країни. Всім нам життєво необхідна нова Верховна Рада, яка буде здатна швидко ухвалювати критично важливі для держави рішення. Щоб ці рішення ухвалювались, в парламенті має бути реформаторська більшість.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Руслан Демчак виступає з ініціативою проведення інвестиційного саміту

На 11 грудня 2014 року за ініціативи Руслана Демчака  заплановане проведення Інвестиційного саміту для залучення нових інвестицій в Україну та підтримку перспективних  нових проектів.

Автор: Бенцлер Юлия

 

За ініціативи Руслана Демчака у Немирові з’явилась сучасна мобільна бібліотека

У жовтні у центрі Немирова просто неба відкрилася інноваційна «Мобільна бібліотека». Користувачем бібліотеки може стати будь-який активний читач, причому абсолютно безкоштовно. Відкриття бібліотеки було приурочено до Дня вчителя, який традиційно відзначається на початку жовтня.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Що погубить Росію

30 вересня ЄС може переглянути санкції проти Російської Федерації. Брюссель має право як посилити, так і зовсім скасувати вже прийняті обмеження - залежно від виконання угод з врегулювання конфлікту в Україні. Всього, починаючи з 17 березня, ЄС прийняв дев'ять пакетів санкцій проти РФ. Персональні обмеження торкнулися 119 фізичних і 23 юридичних осіб. Крім того, були введені обмежувальні заходи відносно російського енергетичного, фінансового та оборонного секторів.

Автор: Демчак Руслан

 

Відстрочення зони вільної торгівлі на рік – нові можливості для України

У вівторок, 16 вересня, Верховна Рада та Європейський парламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію України з Євросоюзом. Проте вже на момент довгоочікуваної ратифікації, відсутність котрої десять місяців тому спровокувала Євромайдан, було відомо, що на найближчий рік економічна частина цього документу – зона вільної торгівлі (ЗВТ) – відстрочується на рік, та згода Брюселю продовжити односторонні преференції для України, які були введені в кінці квітня тимчасово на півроку або до моменту ратифікації угоди про асоціацію, ще аж на рік, до 31 грудня 2015 року. Це та ж зона вільної торгівлі, тільки в односторонньому, вигідному тільки Україні, порядку.

Автор: Демчак Руслан

 

Курс гривні

«Національний банк не збирається відсторонюватися від валютного ринку та зробить усе можливе, щоб стабілізувати курс на його рівноважному збалансованому рівні», – заявила голова Національного банку України Валерія Гонтарева під час виступу у Верховній Раді минулого тижня. І додала: «Я щиро підтримую ринкові кроки, проте зараз ми обговорюємо з Міжнародним валютним фондом інструментарій адміністративних заходів і отримуємо з їхнього боку дуже конструктивну підтримку».

Автор: Демчак Руслан

 

Скільки країна витрачає на війну

Водночас коштів, що є в розпорядженні уряду наразі, не вистачить надовго. Досі фінансування АТО відбувалося за рахунок коштів профільних міністерств, у видатках яких АТО не було передбачено. У попередній версії бюджету на 2014 рік, оновленій в березні, на потреби Міністерства оборони було закладено 15,2 млрд. грн., зокрема 11,7 млрд. грн. безпосередньо на забезпечення збройних сил і ще 1,1 млрд. грн. на медичне лікування військових. З початку липня фінансування АТО почали використовуватися кошти резервного фонду, котрий формується на випадок різноманітних форс-мажорів – природних катастроф, а також, після розширення переліку цих непередбачуваних подій в березні, і на підвищення обороноздатності держави. В затвердженому в березні бюджеті на резервний фонд було виділено 8,9 млрд. грн., і, за даними Мінфіну, на кінець липня в фонді залишилося лише близько 520 млн. грн. Тобто досить лише на тиждень проведення АТО.

Автор: Демчак Руслан