Липовецький районПетро ПорошенкоЖиття Вінниччини

Спадщина Вінниччини

Пропонуються революційні зміни в реформуванні ринку капіталів України

В рамках імплементації кращих міжнародних практик для забезпечення ефективного нагляду та розвитку фондового ринку (ринок капіталів) в Україні, а також з метою реалізації затверджених положень Національної ради реформ – Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) спільно з міжнародними організаціями, в тому числі із Міністерством фінансів, МЕРТ, НБУ, а також ЄБРР, МВФ і USAID – завершують розробку комплексного законопроекту щодо врегулювання товарного біржового ринку та ринку похідних інструментів - деривативів.

Автор: Демчак Руслан

 

Парламент має підтримати консолідацію функцій з регулювання та нагляду за ринками фінпослуг

В рамках реформування фінансового сектору України та реалізації розробленої представниками регуляторів фінансового та банківського ринків «Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року», нагальними для розгляду та прийняття Парламентом є два законопроекти №2413а та № 2414а щодо консолідації функцій з регулювання та нагляду за ринками фінансових послуг.

Автор: Демчак Руслан

 

Руслан Демчак: «Україна може допомогти Казахстану торгувати в європейській зоні вільної торгівлі»

Казахстан може стати для України сухопутними дверима в Китай, а Україна для Казахстану - вікном у Європу. Такою думкою поділився народний депутат України, керівник міжпарламентської групи дружби «Україна-Казахстан» Руслан Демчак беручи участь у бізнес-форумі в Астані.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Руслан Демчак: «Для розвитку підприємництва в Україні необхідно стимулювати державі: ділову активність, дерегуляцію та інвестиційну привабливість»

Розпочавши свій виступ на парламентських слуханнях «Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу» Руслан Демчак зазначив, що наразі у Верховній раді є критична маса депутатів-бізнесменів, які із середини знають всі проблеми бізнесу: «Довгий час очолюючи  Федерацію роботодавців Києва, розумію щоденні проблеми бізнесу, і глобальні економічні, які мають вплив на всю економіку України та підприємництво. Можливо, сьогодні не тими темпами йдуть очікувані зміни, але вони є! Макроекономічні показники  дійсно стабілізувалися. Ми бачимо це по курсу гривні, по зменшенню облікової ставки НБУ. Сподіваюсь, що облікова ставка і в подальшому буде зменшуватися, що буде створювати додаткові внутрішні можливості для кредитування українськими банками».

Автор: Бенцлер Юлия

 

Руслан Демчак: «Я виступаю тільки проти пільг, що передбачає скасування податку на землю, і ні в якому разі не за конфіскацію земель у навчальних закладів»

Цими днями у Верховній Раді був розглянутий законопроект №1850-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення норм, які передбачають звільнення від сплати земельного податку», який викликав дискусію серед парламентарів. 

Автор: Демчак Руслан

 

Руслан Демчак: У черговій хвилі мобілізації треба робити ставку на перепідготовку професіоналів

За останні декілька днів ситуація на сході загострилась. І найближчим часом в Україні відбудеться чергова четверта хвиля часткової мобілізації чоловіків в армію. Про це йшла мова в ефірі 112 каналу.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Руслан Демчак: Сьогодні покладено початок судовій реформі в Україні

13 січня Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроекти, що поклали початок судовій реформі України. Про це народний депутат від Блоку Петра Порошенка Руслан Демчак повідомив у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Запрошую до співпраці

Демчак Руслан: "Як заступник Голови Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, я шукаю фахівців, що мають готові законопроекти або обґрунтовані ідеї щодо реформування функціонування фінансового, грошового, кредитного, фондового та інвестиційного ринків, діяльності банківської системи, системи небанківських фінансових інститутів".

Автор: Бенцлер Юлия

 

Демчак Руслан: Коаліційна угода – чого чекати українцям

Значимість Коаліційної угоди - у чіткості сформульованої позиції плану дій влади, для якнайшвидшого відродження країни. Ця Угода – це своєрідна дорожня карта, програма дій. Депутати, які підписали її, погоджуються з тими принципами, засадами та цінностями, які прописані в документі.

Автор: Демчак Руслан

 

Руслан Демчак: Україна зробила ще один крок назустріч короткостроковим безвізовим подорожам до ЄС

З червня Україна перебуває на другій і останній фазі плану дій візової лібералізації, реалізація котрого розпочалася ще у 2010 році. Зокрема, у вересні цього року Україну відвідали місії ЄС з оцінки прогресу у підготовці до лібералізації візового режиму у двох перших частинах плану.

Автор: Демчак Руслан