Липовецький районПетро ПорошенкоЖиття Вінниччини

Спадщина Вінниччини

Податкові зміни у деталях: порівняльний аналіз за 2014-2016 роки

Сьогодні відбувається обговорення необхідності зміни податкової системи в Україні. Тобто шукають «ідеальний» варіант. Втім чи аналізував хтось податкові зміни, як приймалися раніше, наприклад, в останні три роки? Відповідь – риторична. А варто було б.

Автор: Демчак Руслан

 

Коаліційна угода потребує доопрацювання в частині Євроінтеграційної адаптації законодавства України

Підписавши Угоду про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом наша держава взяла зобов’язання в т.ч. по адаптації українського законодавства до норм ЄС.

Перелік всіх Директив ЄС, що потребують опрацювання та впровадження, Кабінет Міністрів України затвердив у Плані заходів з імплементації Угоди в частині наближення України до європейського законодавства.

Автор: Демчак Руслан

 

Демчак: Параламент зобовязаний проголосувати законопроект №2319 про приватизацію державних підприємств, щоб уникнути їх подальшого занепаду

Про це народний депутат від фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, заступник голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності заначає у коментарі щодо планів Кабміну на приватизацію у 2016 році на своїй сторінці у Facebook.

Автор: Демчак Руслан

 

Законопроект 3555 - це вирішення проблем фінансового навантаження на українські підприємства

Підприємства зможуть реструктуризувати до 200 млрд грн. проблемної заборгованості, що становить близько чверті загальної заборгованості корпоративного сектору України.

Автор: Демчак Руслан

 

Проводить кластеризацию банковской системы можно только с внесением соответствующих изменений в нормативно-правовые акты

Руслан Демчак, заместитель главы комитета Верховной Рады по вопросам финансовой политики и банковской деятельности принял участие в закрытом заседании Финансового клуба на тему: «Переход Национального банка Украины на кластерную модель надзора. Как сохранить свое место на рынке».

Автор: Демчак Руслан

 

Коли відновиться кредитування в Україні

Банківський сектор України, як «кровоносна система» розвитку економіки перетворюється на малорозвинений бізнес для виконання окремих обслуговуючих операцій, по типу переказу коштів або зарплатних проектів.

Автор: Демчак Руслан

 

Чи потрібен інститут фінансового омбудсмена?

Комплексною програмою розвитку фінансового сектора на період 2015-2020 рр., яка була затверджена Національною радою реформ пропонується ініціювати створення в Україні інституту фінансового омбудсмена.

Автор: Демчак Руслан

 

«Платить нельзя простить»

За даними Національного банку України, загальна кількість валютних іпотечних позик в Україні складає сьогодні 55,7 тисяч, а сума боргу — 2,4 мільярди доларів.

Консолідована позиція НБУ та українських банків лягла в основу законопроекту «Про реструктуризацію зобов’язань громадян України за кредитами в іноземній валюті, що отримані на придбання єдиного житла (іпотечні кредити)».

Автор: Демчак Руслан

 

Руслан Демчак: Реформування української митниці за міжнародними стандартами

Наразі Уряд України, у відповідності з міжнародним досвідом, має намір укласти угоду терміном на 2-3 роки з однією з європейських компаній, якій передадуть для спільного управління українські митниці. Тобто буде подвійне паралельне управління та спільний прозорий аудит. 

Автор: Демчак Руслан

 

Руслан Демчак: «Верховна рада затримує реформи фінансового сектору»

Про це народний депутат від Блоку Петра Порошенка, заступник голови Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан Демчак заявив у своєму коментарі, повідомляє прес-служба депутата.

Автор: Демчак Руслан