Липовецький районПетро ПорошенкоЖиття Вінниччини

Спадщина Вінниччини

Руслан Демчак організував екскурсію по Верховній Раді відмінники Липовеччини

Руслан Демчак, народний депутат від Вінниччини, організував для відмінників освіти із Липовецького району Вінницької області екскурсію до Верховної Ради України та місту Києву.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Демчак: Проект Закону щодо захисту прав споживачів фінансових послуг схвалено до другого читання

Комітет фінансової політики та банківської діяльності Верховної Ради в рамках виїзного засідання до Банкнотно-монетного двору Національного банку України, схвалив до другого читання проект Закону № 2456-д про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Руслан Демчак: «Україна, як член СОТ, має застосовувати механізми та процедури, які є офіційно визнаними Світовою організацією торгівлі».

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак взяв участь у «II Національному Форумі з підтримки експорту» у Торгово-промисловій палаті України із доповіддю «Фінансові та податкові інструменти підтримки бізнесу для успішного ведення зовнішньоекономічної діяльності».

Автор: Бенцлер Юлия

 

Руслан Демчак: Сейчас акционеры уже не так доверяют Национальному банку

Интервью для Finance.ua. Говорили о состоянии дел банка Хрещатик, об отбеливании репутации топ-менеджеров банков, а также и о новоиспеченной стратегии развития банковской системы Украины.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Демчак: Об’єднання громад відкриває безліч можливостей для громад та їх жителів

За ініціативи та підтримки народного депутата фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслана Демчака, відбулось відрядження до Тернопільської області для селищних голів п’яти районів Вінницької області (Поребищенського, Оратівського, Немирівського, Іллінецького та Липовецького).

Автор: Бенцлер Юлия

 

Верховна Рада розширила можливості місцевих рад з управління земельними ресурсами

Землі державної власності за межами населених пунктів будуть передані в комунальну власність об'єднаних територіальних громад. Отже, сільські, селищні, міські ради отримають відповідні повноваження щодо розпорядження такими землями.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Розвінчування міфів про фінансову реструктуризацію (законопроект №3555)

Найближчої сесії має бути проголосований законопроект №3555 "Про фінансову реструктуризацію". Профільний комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності Верховної Ради рекомендує парламенту прийняти його за основу. Законодавчу ініціативу також підтримують і в Національному банку, і бізнес спільнота.

Автор: Демчак Руслан

 

Як уникнути девальвації: аналіз прорахунків, що призвели до знецінення гривні

Рівно рік тому, протягом 2014 р. – березня 2015 р. відбулася безпрецедентна з часу введення в обіг гривні валютна криза. Національна валюта на 26.02.2015 р. девальвувала до 30 грн./долар на офіційному ринку та до 40 грн./долар на тіньовому. Це стало потужним фактором розкручування галопуючої інфляції, яка у квітні минулого року сягнула 60,9%, що є найвищим рівнем з жовтня 1996 року.

Автор: Демчак Руслан

 

Шість кроків до стабілізації курсу

За підсумками 2015 року маємо: значний дефіцит державного бюджету, зростання зовнішнього боргу, дворазова девальвація гривні, інфляція на рівні 43,3% – що є максимум за останні 20 років! – і рецесія більш як 11%. У цьому році, експерти прогнозують інфляцію на рівні 20-25%, при цьому НБУ заявлено 12%.

Автор: Демчак Руслан

 

Руслан Демчак виступив із ініціативою щодо поліпшення соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей

Руслан Демчак виступив із ініціативою щодо поліпшення соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей шляхом надання їм соціальної допомоги.

Автор: Бенцлер Юлия