Липовецький районПетро ПорошенкоЖиття Вінниччини

Спадщина Вінниччини

За сприяння Руслана Демчака на округ додатково виділено 3 млн. грн.

За сприяння народного депутата України на округ №18 (Немирівський, Оратівський, Липовецький, Іллінецький, Погребищенський райони) додатково у 2016 році виділено 3 млн. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Демчак: У ВР зареєстровано новий законопроект, спрямований на сприяння капіталізації та реструктуризації банків

Народний депутат від фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак зареєстрував законопроект №5539 «Про спрощення процедур капіталізації та реорганізації банків», повідомляє прес-служба депутата.

Автор: Бенцлер Юлия

 

За сприяння депутата БПП Руслана Демачка м.Липовцю на Вінниччині виділено кошти з Держбюджету на ряд соціальних проектів

Руслан Демчак з робочою поїздкою відвідав місто Липовець

Автор: Бенцлер Юлия

 

Банки отримують шанс вижити

Руслан Демчак та Михайло Довбенко, депутати Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності пропонують вдосконалити процедуру  реорганізації банків шляхом приєднання та припинення здійснення банківської діяльності без припинення юридичної особи

Автор: Бенцлер Юлия

 

Руслан Демчак отримав президентську нагороду до 25 річниці Дня незалежності України

Напередодні святкування 25 річниці Дня незалежності України 123 вінничани було відзначено президентською нагородою – ювілейною медаллю «25 років незалежності України». Зокрема, нагороду отримав і народний депутат України Руслан Демчак.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Руслан Демчак: Для держави фінансові установи є своєрідними агентами, через які простіше комунікувати із населенням

В рамках експертного інтерв’ю для компанії VISA, що проводилося GfkUkraine, Руслан Демчак, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності відзначив, що ситуацію із фінансовою грамотністю в Україні, за п’ятибальною шкалою, можна оцінити на рівні «3-».

Автор: Бенцлер Юлия

 

Руслан Демчак: Українські парламентарі переймають досвід державних фінансових установ Японії

Відсьогодні, українська делегація із представників Міністерства фінансів України та Національного банку України, народних депутатів України та керівників державних банків розпочала своє перебування у Токіо на запрошення Japan International Cooperation Agency (Агентство Міжнародного Співробітництва (JICA). Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, народний депутат від Фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Демчак: Законопроект №4021а направлений на практичну реалізацію положень Закону України «Про фінансову реструктуризацію»

Про це розповів один із авторів законопроекту №4021а «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо застосування механізмів фінансової реструктуризації», депутат із Фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак.

Автор: Бенцлер Юлия

 

ВР ухвалила закон щодо соціального захисту членів сімей учасників АТО при нарахуванні субсидій

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції», реєстр. №3339. За відповідне рішення проголосувало 237 народних депутатів.

Автор: Бенцлер Юлия

 

Руслан Демчак: «Вже сьогодні місцеву громаду – об’єднану територіальну громаду, по повноваженням можна розглядати, як маленьку державу, яка може створювати власні інфраструктурні проекти»

Інтерв’ю для місцевої преси.

Автор: Бенцлер Юлия